Šaty so zapínaním na gombíky a viazaním v páse
Kód: KE-IT-16-38266-UPodrobný popis
Pred čistením oblečenia si vždy prečítajte pokyny na pranie uvedené na vnútornom štítku.
- Možno prať pri maximálnej teplote 30 °C,
- pri maximálnej teplote 110 °C,
- Nedá sa bieliť a chlórovať,
- Nesušte v sušičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Celková dĺžka: | 98 cm |
| Dĺžka rukáva od podpazušia: | 41 cm |
| Šírka podpazušia: | 55 cm |
| Dĺžka rukávov: | Krátke |
| Nový: | Nový |
| Šírka bokov: | 60 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



