Velúrová súprava Love grey
Kód: KE-9239-19624-U KE-9239-19621-U KE-9239-19620-U KE-9239-19628-U KE-9239-19629-U KE-9239-19623-U KE-9239-19626-U Zvoľte variantPodrobný popis
Predstavujeme súpravu mikiny a nohavíc. Súprava z velúru. Mikina má stuhy s motívom Love. Nohavice s vreckami a zaväzovaním v páse. Veľmi módna a štýlová súprava. Súprava je vyrobená z vysokokvalitného materiálu. Veľkosť je univerzálna a hodí sa pre dámy veľkosti S, M alebo L.
TURECKÁ VÝROBA
Materiálové zloženie: Materiál je vyrobený z kvalitného materiálu:
- zloženie: 90 % polyester,
- 10% lycra
Rozmery mikiny:
- Šírka v podpazuší: 55 cm
- Celková dĺžka: 62 cm
- Dĺžka rukáva od podpazušia: 41 cm
Rozmery nohavíc:
- Šírka v páse: 30 cm/po natiahnutí: 38 cm
- Dĺžka nohavíc od rozkroku: Dĺžka nohavíc: 71 cm
- Celková dĺžka: 96 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302605771 |
| Délka halenky: | 62 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 41 cm |
| Šířka v pase: | 31 cm |
| Celková délka kalhot: | 95 cm |
| Délka od rozkroku: | 69 cm |
| Šířka podpaží: | 57 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



