Blúzka body mramorový vzor púdrová ružová
Kód: KE-9352-21509-UPodrobný popis
Predstavujeme vám telovú blúzku. Blúzka má mramorový vzor. Blúzka je vyrobená z priesvitného materiálu. Veľmi módne a štýlové. Veľkosť je univerzálna a vyhovuje dámam vo veľkostiach XS, S a M.
Materiálové zloženie:
- 95% polyester,
- 5% lycra
Rozmery:
- Šírka v podpazuší: 36 cm
- Celková dĺžka: 72 cm
- Šírka v oblasti bokov: 37 cm
- Dĺžka rukáva od podpažia: 46 cm
- Dĺžka rukáva od ramena: dĺžka: 59 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Celková dĺžka: | 72 cm |
| Dĺžka rukávov: | Long |
| Dĺžka rukáva od podpazušia: | 46 cm |
| Dĺžka rukáva od ramena: | 59 cm |
| Nový: | Nový |
| Šírka podpazušia: | 36 cm |
| Šírka bokov: | 37 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



