Šaty IT-16 so zapínaním na gombíky a viazaním v páse
Kód: KE-IT-16-33605-U KE-IT-16-33603-U Zvoľte variantPodrobný popis
Recept na pranie:
Pred čistením oblečenia si vždy prečítajte pokyny na pranie na vnútornom štítku.
- Perte pri maximálnej teplote 30 °C,
- žehlite pri maximálnej teplote 110 °C,
- Nebieľte ani nechlórujte,
- Čistite chemicky v benzíne,
- Nesušte v bubnovej sušičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302848468 |
| Celková délka: | 98 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 41 cm |
| Šířka podpaží: | 55 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Nový: | Nový |
| Šířka boků: | 60 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



