Šaty 1027M s viazaným plisovaným lemom
Kód: KE-1027M-27969-U KE-1027M-27968-U KE-1027M-27967-U KE-1027M-27960-U Zvoľte variantPodrobný popis
Pred čistením odevu si vždy prečítajte pokyny na pranie uvedené na vnútornom štítku.
- Perte pri maximálnej teplote 30 °C,
- žehlite pri maximálnej teplote 110 °C,
- Nemožno bieliť ani chlórovať,
- Nesušte v bubnovej sušičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302244215 |
| Celková délka: | 116 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 48 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Nový: | Nový |
| Šířka boků: | 77 cm |
| Šířka pasu: | 35 cm |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



