Dámske šaty 1027M - výpredaj
Kód: 172808/BEZPodrobný popis
Pred čistením odevu si vždy prečítajte pokyny na pranie uvedené na vnútornom štítku.
- Perte pri maximálnej teplote 30 °C,
- žehlite pri maximálnej teplote 110 °C,
- Nemožno bieliť ani chlórovať,
- Nesušte v bubnovej sušičke.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302810847 |
| Celková délka: | 116 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 48 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Délka rukávů: | Krátké |
| Nový: | Nový |
| Šířka boků: | 77 cm |
| Šířka pasu: | 35 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



