Nohavice so širokým pásom a viazaním v páse svetlej khaki farby
Kód: KE-5878-39849-U KE-5878-39850-U KE-5878-39851-U Zvoľte variantPodrobný popis
Široké nohavice so zaväzovaním v páse sú módnou a pohodlnou voľbou na mnohé príležitosti. Široké nohavice dodávajú celému štýlu voľnosť a ľahkosť, zatiaľ čo pás na zaväzovanie umožňuje prispôsobiť nohavice vašim individuálnym preferenciám. Sú ideálne na letné prechádzky, neformálne stretnutia alebo večerné vychádzky, dodajú vášmu štýlu módny akcent a pohodlne sa nosia. Tieto nohavice sa rýchlo stanú nepostrádateľnou súčasťou vášho šatníka, pretože spájajú funkčnosť a štýl. Veľkosť je univerzálna a bude vhodná pre ženy, ktoré nosia veľkosť S, M alebo L.
Materiálové zloženie:
- materiálové zloženie: 95 % polyester,
- 5 % elastanu.
Nižšie uvedené miery sú merané ako plocha +/- 1 cm
Ak chcete získať obvodovú mieru, vynásobte šírku číslom 2
Rozmery
- Šírka v páse: 34 cm/po natiahnutí: 50 cm
- Celková dĺžka: 100 cm
- Dĺžka od rozkroku: 70 cm
- Šírka nohavíc: 32 cm
- Šírka bokov: 63 cm
Recept na pranie:
Pred čistením oblečenia si vždy prečítajte pokyny na pranie na vnútornom štítku.
- Perte pri maximálnej teplote 30 °C,
- žehlite pri maximálnej teplote 110 °C,
- Nebieľte ani nechlórujte,
- Čistite chemicky v benzíne,
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske elegantné nohavice |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Celková délka: | 100 cm |
| Délka od rozkroku: | 70 cm |
| Nový: | Nový |
| Šířka nohy: | 32 cm |
| Šířka boků: | 63 cm |
| Šířka v pase: | 50 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



