Dámsky viskózový komplet s blúzkou a širokými nohavicami svetlo béžovej farby
Kód: KE-ART0298-1-40084-U KE-ART0298-1-40103-U KE-ART0298-1-40102-U KE-ART0298-1-40104-U Zvoľte variantPodrobný popis
Vlastnosti produktu:
- Strih: súprava s dlhými rukávmi a širokými nohavicami
- Materiál: mäkká, elastická viskóza s elastanom
- Pohodlie pri nosení: elastický pás v nohaviciach, ktorý sa prispôsobí postave
- Štýl: každodenný, ležérny, ideálny na každodenné nosenie alebo nosenie okolo domu
- Ďalšie detaily: široké nohavice, elastický pás, klasický výstrih
- materiál: 95 % viskóza
- 5 % elastan
Dĺžka: 1,5 cm, 2,5 cm, 3,5 cm, 4,5 cm, 5,5 cm
Na zistenie obvodu vynásobte šírku číslom 2
Blúzka:
- Šírka v podpazuší: 36 cm / po natiahnutí 50 cm (obvod prsníkov: od cca 72 cm do 100 cm)
- Dĺžka rukáva od podpazušia: 50 cm
- Dĺžka rukávu od ramena: 63 cm
- Celková dĺžka: 53 cm
- Šírka v páse: 35 cm (po natiahnutí až 55 cm)
- Šírka v oblasti bokov: 55 cm
- Šírka nohavíc: 29 cm
- Dĺžka nohavíc od rozkroku: 73 cm
- Celková dĺžka: 104 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302827258 |
| Délka rukávu od podpaží: | 50 cm |
| Délka blůzy: | 53 cm |
| Šířka podpaží: | 36 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 104 cm |
| Délka od rozkroku: | 73 cm |
| Šířka boků: | 55 cm |
| Šířka nohy: | 29 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



