Dámsky set maslová mikina s brošňou a nohavice s rovnými nohavicami lemon
Kód: KE-ART22193-39149-U KE-ART22193-39148-U Zvoľte variantPodrobný popis
Nohavice s rovnými nohavicami a elastickým pásom so šnúrkou na stiahnutie sú ideálne na každodenné nosenie - či už doma, na prechádzke alebo na nákupoch. Mäkká, na dotyk príjemná "maslová" tkanina zaručuje plný komfort pri nosení.
Vďaka svojim rozmerom budú vhodné pre dámy nosiace veľkosti S, M alebo L. (Hrudník cca 126 cm)
Vlastnosti výrobku: - Vhodný na nosenie, sťahovanie a nosenie v šatníku:
- Strih: voľná mikina s elastickým pásom + nohavice s rovnými nohavicami
- Materiál: elastický, mäkký a priedušný "maslový" materiál
- Pohodlie pri nosení: voľný strih, elastický pás so šnúrkou na stiahnutie
- Štýl: ležérny, každodenný, športový
- Detaily: ozdobná aplikácia vo výstrihu, vrecká v nohaviciach
- Talianska výroba
Dĺžka: 1,5 cm, 2,5 cm, 3,5 cm, 4,5 cm, 5,5 cm
Na zistenie obvodu vynásobte šírku číslom 2
Mikina:
- Šírka pod pazuchami: 63 cm (hrudník približne 126 cm)
- Celková dĺžka: 60 cm
- Dĺžka rukáva od ramena: 43 cm
- Dĺžka rukáva od ramena: 48 cm
- Šírka v páse: 36 cm (po natiahnutí: 54 cm)
- Šírka v oblasti bokov: 54 cm
- Celková dĺžka: 109 cm
- Dĺžka nohavíc od rozkroku: 79 cm
- materiál: 50% polyester,
- 45 % viskóza,
- 5% elastan.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Délka halenky: | 60 cm |
| Délka rukávu od ramene: | 43 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 43 cm |
| Šířka podpaží: | 48 cm |
| Šířka v pase: | 36 cm |
| Celková délka kalhot: | 109 cm |
| Délka od rozkroku: | 79 cm |
| Šířka boků: | 54 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



