Dámsky maslový set s oversize mikinou a širokými nohavicami svetlo ružová + žltá
Kód: KE-ART22375-39183-UPodrobný popis
Voľná mikina sa krásne prispôsobí postave a zaručuje plné pohodlie počas celého dňa. Nohavice so širokými nohavicami a elastickým pásom zaručujú ideálne padnutie a pohodlie pri nosení. Kontrastné bočné vsadky opticky zoštíhľujú postavu a dodávajú súprave moderný vzhľad. Súprava je ideálna na každodenné nosenie, ako aj na výlety alebo stretnutia s priateľmi. Talianska výroba je zárukou kvality a starostlivého spracovania.
Veľkosť je univerzálna a bude vhodná pre dámy veľkosti S, M alebo L. (prsia od 120 cm do 130 cm)
Vlastnosti výrobku: - Veľké prsia, ktoré sa dajú nosiť na rukách, sú vyrobené z kvalitného materiálu:
- Dvojdielna súprava: mikina + nohavice
- Nadrozmerná mikina s krátkymi rukávmi
- Okrúhly výstrih
- Módne aplikácie na prednej strane
- Široké nohavice
- Elastický pás
- Kontrastné panely na bokoch
- Mäkký, elastický "maslový" materiál
- Športový / ležérny štýl
- Talianska výroba
Dĺžka: 1,5 cm:
Rozmery merané na plocho +/- 1 cm
Šírku vynásobte dvoma, aby ste získali obvodovú mieru
- Šírka v podpazuší: 60 cm / po natiahnutí: 65 cm (prsia od 120 cm do 130 cm)
- Celková dĺžka: 65 cm
Rozmery merané na plocho +/- 1 cm
Šírku vynásobte dvoma, aby ste získali obvodovú mieru
- Šírka v páse: 34 cm / po natiahnutí: 45 cm (obvod: 68 cm až 90 cm)
- Šírka v oblasti bokov: 50 cm
- Dĺžka nohavíc od rozkroku: 81 cm
- Celková dĺžka: 110 cm
- materiál: 50% Polyester
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Délka halenky: | 65 cm |
| Šířka podpaží: | 65 cm |
| Šířka v pase: | 45 cm |
| Celková délka kalhot: | 110 cm |
| Délka od rozkroku: | 81 cm |
| Šířka boků: | 50 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



