Dámsky bavlnený set: blúzka s krátkym rukávom a tepláky fuchsiová
Kód: KE-AR0537-40181-U KE-AR0537-40187-U KE-AR0537-40184-U KE-AR0537-40183-U KE-AR0537-40185-U KE-AR0537-40180-U KE-AR0537-40182-U KE-AR0537-40138-U KE-AR0537-40186-U Zvoľte variantPodrobný popis
Dámsky set trička s krátkym rukávom a teplákov je ideálnou ponukou pre ženy, ktoré si cenia pohodlie a módny športový štýl. Je vyrobená z kvalitnej bavlny s prímesou elastanu a zaručuje vynikajúcu priedušnosť a pohodlie pri celodennom nosení. Voľný strih trička a krátke rukávy sa dokonale prispôsobia postave, zaručujú voľnosť pohybu a ležérny vzhľad. Nohavice majú elastický pás s nastaviteľným strihom, takže sa dokonale prispôsobia postave. Okrem toho zúžené nohavice zakončené elastickým lemom dodávajú celému kúsku moderný charakter. Súprava je ideálna na každodenné nosenie, na prechádzky, nákupy, ako aj do domácnosti. Môžete ho nosiť ako súpravu alebo jednotlivé kusy kombinovať s iným oblečením a vytvárať tak rôzne štylizácie. Talianska výroba je zárukou kvality a starostlivého spracovania. veľkosti S, M alebo L.
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302824165 |
| Šířka podpaží: | 57 cm |
| Délka halenky: | 60 cm |
| Délka od rozkroku: | 73 cm |
| Celková délka kalhot: | 102 cm |
| Šířka v pase: | 37 cm |
| Šířka boků: | 52 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



