Dámske sako 9709 - výpredaj
Kód: 241339/UNIPodrobný popis
Predstavujeme elegantné sako. Sako bez zapínania s klopami vpredu. Tento model bude skvelou voľbou pre mnohé typy postáv a dodá každému outfitu ležérnu eleganciu. Je základom každého šatníka a stylingovým prvkom na výnimočné príležitosti - pre každé ročné obdobie a každú príležitosť. Sako je vyrobené z vysokokvalitného materiálu. Sako je podšité. Veľkosť je univerzálna a padne dámam vo veľkostiach S, M a L.
TALIANSKA VÝROBA
Zloženie materiálu:
- materiálové zloženie: 100% polyester
Rozmery:
- Šírka v podpazuší 50 cm
- Dĺžka rukávov od ramien: 49 cm
- Dĺžka rukávu od podpažia: 29 cm
- Celková dĺžka: 71 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske saká |
|---|---|
| EAN: | 5907302145260 |
| Šířka podpaží: | 50 cm |
| Celková délka: | 71 cm |
| Délka rukávů: | 3/4 |
| Délka rukávu od podpaží: | 29 cm |
| Délka rukávu od ramene: | 49 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



