Dámske bavlnené šaty s volánmi a volánovými rukávmi v nadmernej veľkosti
Kód: KE-ART22229-37398-U KE-ART22229-37400-U KE-ART22229-37399-U Zvoľte variantPodrobný popis
Štýlové a veľmi pohodlné dámske plus size šaty, vyrobené z mäkkej bavlny s prídavkom elastanu. Model má voľný, uvoľnený strih s efektnými volánmi, ktoré krásne sedia na postave. Rukávy sa dajú vyhrnúť, čo celku dodáva ležérny charakter. Šaty sú ideálne na každý deň, do práce alebo do spoločnosti - sú pohodlné, priedušné a talianskej kvality.
Univerzálna veľkosť vhodná pre dámy, ktoré nosia od XL do 3XL. (poprsie: 116 cm až 128 cm)
Vlastnosti výrobku: Šaty sú vyrobené z kvalitného materiálu, ktorý je vhodný na nosenie:
Plus Size strih
Voľný, veľmi priestranný strih
Volániky po celej dĺžke
Rukávy s možnosťou ohrnutia
Mäkký a elastický materiál
Talianska výroba
Rozmery:
Dĺžka nohavíc: 1,5 cm, 2,5 cm, 3,5 cm, 4,5 cm, 5,5 cm
Šírka v podpazuší: 58 cm / po natiahnutí: 64 cm (poprsie: 116 cm až 128 cm)
Celková dĺžka: 114 cm
Dĺžka rukáva od ramena: 36 cm
Materiálové zloženie::
materiál: 95% bavlna
5% elastan
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302612953 |
| Celková délka: | 114 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 36 cm |
| Šířka podpaží: | 58 cm |
| Šířka boků: | 75 cm |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



