Dámske bavlnené šaty s volánmi a volánovými rukávmi v nadmernej veľkosti
Kód: KE-ART22229-37398-U KE-ART22229-37400-U KE-ART22229-37399-U Zvoľte variantPodrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Šaty |
|---|---|
| EAN: | 5907302612939 |
| Celková délka: | 114 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 36 cm |
| Šířka podpaží: | 58 cm |
| Šířka boků: | 75 cm |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



