Dámska bunda 5419 Plus Size
Kód: KE-5419-35648-U KE-5419-35649-U KE-5419-35652-U KE-5419-35647-U KE-5419-35650-U KE-5419-35651-U Zvoľte variantPodrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prechodové bundy |
|---|---|
| EAN: | 5907302139030 |
| Celková délka: | 80 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 42 cm |
| Šířka v dolní části: | 66 cm |
| Šířka podpaží: | 72 cm |
| Nový: | Nový |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



