Dámska bunda 5419 Plus Size
Kód: KE-5419-36053-UPodrobný popis
Dodatočné parametre
| Kategória: | Prechodové bundy |
|---|---|
| EAN: | 5907302909947 |
| Celková délka: | 80 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 42 cm |
| Šířka v dolní části: | 66 cm |
| Šířka podpaží: | 72 cm |
| Nový: | Nový |
| Dodatkowa etykieta: | Plus Size |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



