Dámska súprava Z6027
Kód: KE-Z6027-39588-U KE-Z6027-39609-U KE-Z6027-39610-U KE-Z6027-39612-U KE-Z6027-39611-U Zvoľte variantPodrobný popis
Táto elegantná a mimoriadne pohodlná dámska súprava je vynikajúcou voľbou pre ženy, ktoré pri nosení oceňujú štýl a pohodlie. Súprava sa skladá z ľahkého topu bez rukávov a širokých nohavíc, ktoré spolu tvoria módny a harmonický outfit. Jemné ozdobné ukončenie vo výstrihu a v páse nohavíc s ozdobnými prvkami dodáva celku jedinečný charakter a jemnú eleganciu.
Top v ležérnejšom strihu zaručuje pohodlie a voľnosť pohybu a jeho minimalistický strih sa krásne prispôsobí postave. Nohavice majú elastický pás, vďaka čomu sa dobre prispôsobia postave a zaručujú pohodlie pri celodennom nosení. Široké nohavice dodávajú štýlu ľahký a módny letný charakter. Súprava je ideálna na každodenné nosenie, na dovolenku, prechádzky alebo stretnutia s priateľmi. Talianska výroba zaručuje vysokú kvalitu spracovania a módny štýl inšpirovaný talianskymi trendmi.
Veľkosť je univerzálna a bude vhodná pre dámy vo veľkostiach S, M, L (prsia cca 100 cm).
Vlastnosti výrobku:- dámsky dvojdielny set
- vrchný diel bez rukávov
- okrúhly výstrih s ozdobnou úpravou
- široké nohavice
- elastický pás
- ľahký a pohodlný materiál
- voľný a pohodlný strih
- ideálny na leto a každodenné nosenie
Nohavice:
- Šírka pásu: 38 cm / po natiahnutí: 48 cm (obvod od 76 cm do 96 cm)
- Celková dĺžka: 98 cm
- Šírka v oblasti bokov: 66 cm
- Vnútorná dĺžka nohavíc: 60 cm
Šírka nohavíc: 43 cm - Vrchná časť:
- materiál: 65 % viskóza,
- 35% polyester
- Podšívka:
- materiál: 100% polyester
- Rozmery:
Rozmery uvedené nižšie sú merané na plocho +/- 1 cm
Šírku vynásobte dvoma, aby ste získali rozmer obvodu
Blúzka:- Šírka pod pazuchami: 50 cm (prsia cca 100 cm)
- Celková dĺžka: 54 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske topy |
|---|---|
| EAN: | 5907302820921 |
| Délka blůzy: | 54 cm |
| Šířka podpaží: | 50 cm |
| Šířka v pase: | 38 cm |
| Šířka boků: | 66 cm |
| Délka od rozkroku: | 60 cm |
| Celková délka kalhot: | 98 cm |
| Šířka nohy: | 43 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



