Dámska súprava z viskózy - mikina a široké nohavice
Kód: KE-AR0555-38428-U KE-AR0555-38429-U KE-AR0555-38431-U KE-AR0555-38424-U KE-AR0555-38432-U KE-AR0555-38427-U KE-AR0555-38430-U Zvoľte variantPodrobný popis
Súprava zapadá do súčasných trendov ležérnej módy - je minimalistická a zároveň veľmi ženská. Táto súprava je nevyhnutnou súčasťou každého šatníka!
Veľkosť je univerzálna a padne ženám vo veľkosti S, M alebo L. (Obvod hrudníka približne 130 cm)
Product features:
Strih: voľná mikina s elastickým pásom + široké nohavice so šnúrkou na stiahnutie
Materiál: mäkká, elastická viskóza
Pohodlie pri nosení: elastický pás a spodná časť mikiny, priedušný materiál
Štýl: ležérny, ideálny na každodenné nosenie, prácu na diaľku alebo prechádzky
Funkcia: možno nosiť spolu alebo samostatne
Vyrobené v Taliansku
Zloženie materiálu: Materiál: 100% bavlna:
materiál: 95 % viskóza,
5 % elastanu.
Rozmery:
Rozmery: 1 cm +/- 1 cm
Ak chcete zistiť obvod, vynásobte šírku číslom 2
Mikina:
Šírka v podpazuší: 65 cm (obvod hrudníka približne 130 cm)
Celková dĺžka: 59 cm
Dĺžka rukáva od podpažia: 41 cm
Šírka spodného okraja: 35 cm / Roztiahnutie: 50 cm
Nohavice:
Šírka v páse: 35 cm (natiahnuté na 50 cm)
Šírka v oblasti bokov: 55 cm
Dĺžka nohavíc od rozkroku: 75 cm
Celková dĺžka: 108 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske elegantné nohavice |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Šířka v dolní části: | 35 cm |
| Délka blůzy: | 59 cm |
| Šířka podpaží: | 65 cm |
| Délka rukávu od podpaží: | 41 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 108 cm |
| Délka od rozkroku: | 75 cm |
| Šířka boků: | 55 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



