Dámska súprava z viskózy ART0298
Kód: KE-ART0298-36137-UPodrobný popis
Hľadáte pohodlnú a štýlovú súpravu na každý deň? Tento dámsky komplet s dlhými rukávmi a širokými nohavicami je ideálnou voľbou pre ženy, ktoré si cenia pohodlie a módu. Je vyrobený z mäkkej viskózy s prídavkom elastanu a dokonale sa prispôsobí postave bez toho, aby obmedzoval pohyb. Jednoducho strihaná blúzka s dlhými rukávmi sa dokonale hodí k širokým nohaviciam s elastickým pásom. Je to skvelá voľba na domáci relax aj na vychádzky do mesta. Súbor je v súlade so súčasnými módnymi trendmi - je minimalistický, a pritom veľmi ženský. Takýto komplet by mal mať vo svojom šatníku každý!
Veľkosť je univerzálna a bude vyhovovať dámam vo veľkosti S, M alebo L. (Obvod pŕs: od približne 72 cm do 100 cm)
Vlastnosti výrobku: - Veľký objem podprsenky, ktorý je súčasťou balenia, je veľmi široký, takže je možné ho použiť aj na iné účely:
Strih: súprava s dlhým rukávom a širokými nohavicami
Materiál: mäkká, elastická viskóza s prídavkom elastanu
Pohodlie pri nosení: elastický pás v nohaviciach, ktorý sa prispôsobí postave
Štýl: každodenný, ležérny, ideálny na každodenné nosenie alebo nosenie okolo domu
Ďalšie detaily: široké nohavice, elastický pás, klasický výstrih
Vyrobené v Taliansku
Zloženie materiálu:
materiál: 95 % viskóza
5 % elastan
Rozmery:
Rozmery sú merané v pokoji +/- 1 cm
Pre zistenie obvodu vynásobte šírku číslom 2
Blúzka:
Šírka v podpazuší: 36 cm / po roztiahnutí 50 cm (obvod prsníkov: od cca 72 cm do 100 cm)
Dĺžka rukáva od podpazušia: 50 cm
Dĺžka rukávu od ramena: 63 cm
Celková dĺžka: 53 cm
Nohavice:
Šírka v páse: 35 cm (po natiahnutí až 55 cm)
Šírka v oblasti bokov: 55 cm
Šírka nohavíc: 29 cm
Dĺžka nohavíc od rozkroku: 73 cm
Celková dĺžka: 104 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske tričká s dlhým rukávom |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Délka rukávu od podpaží: | 50 cm |
| Délka blůzy: | 53 cm |
| Šířka podpaží: | 36 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 104 cm |
| Délka od rozkroku: | 73 cm |
| Šířka boků: | 55 cm |
| Šířka nohy: | 29 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



