Dámska súprava maslová mikina s kapucňou a voľné nohavice so šnúrkou candy pink
Kód: KE-7932-39055-U KE-7932-39050-U KE-7932-39048-U KE-7932-39049-U KE-7932-39052-U Zvoľte variantPodrobný popis
Dámska mikina má voľnejší strih, ktorý zaručuje voľnosť pohybu a pohodlie pri nosení. Kapucňa s nastaviteľnými šnúrkami jej dodáva športový charakter a vďaka krátkym rukávom je súprava skvelá na teplejšie dni alebo ako súčasť vrstvenia. Široké nohavice sa krásne prispôsobia postave a opticky ju predĺžia. Elastický pás so zaväzovaním umožňuje dokonalé prispôsobenie.
Vďaka vysokému obsahu viskózy je súprava mäkká, priedušná a príjemná na pokožku. Prídavok elastanu spôsobuje, že materiál sa jemne rozťahuje, čo zabezpečuje ešte väčšie pohodlie pri nosení. Ide o univerzálnu dámsku súpravu, ktorá spája pohodlie a módny štýl.
Vďaka svojim rozmerom bude vhodná pre ženy nosiace veľkosti S až L. (Prsia cca 112 cm)
Vlastnosti výrobku: - Veľká veľkosť, ktorá sa vyznačuje vysokou gramážou a vysokou odolnosťou voči vlhkosti:
- Strih mikiny: voľný, pohodlný
- Rukávy: dlhé s lampasom
- Strih nohavíc: voľný s elastickým lemom nohavíc
- Pás: elastický v páse
- Materiál: mäkký, elastický, maslový na dotyk
- Štýl: športový, ležérny
- Talianska výroba
Dĺžka: 1,5 cm, 2,5 cm, 3,5 cm, 4,5 cm, 5,5 cm
Na získanie obvodu vynásobte šírku dvomiMikiny:
- Šírka v podpazuší: 56 cm (prsia približne 112 cm)
- Celková dĺžka: 58 cm
- Šírka v páse: 34 cm / Po natiahnutí: 50 cm (Obvod: 68 cm až 100 cm)
- Šírka v oblasti bokov: 56 cm
- Celková dĺžka: 100 cm
- Dĺžka nohavíc od rozkroku: 67 cm
- materiál: 95% viskóza,
- 5 % elastanu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302317568 |
| Délka halenky: | 58 cm |
| Šířka podpaží: | 56 cm |
| Šířka v pase: | 34 cm |
| Celková délka kalhot: | 100 cm |
| Délka od rozkroku: | 67 cm |
| Šířka boků: | 56 cm |
| Nový: | Nový |
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Pridať komentár



