Dámska súprava AR5947 - predaj
Kód: 250128/UNIPodrobný popis
Nohavice:
- Šírka v páse: 35 cm / 45 cm po natiahnutí (obvod od 70 cm do 90 cm)
- Celková dĺžka: 99 cm
- Šírka nohavíc od rozkroku: 63 cm
- Šírka v oblasti bokov: 60 cm
- Blúzka
- Šírka v podpazuší: 60 cm (prsia cca 120 cm)
- Celková dĺžka: 60 cm
- Vlastnosti výrobku: - Veľkosť: 60 cm, šírka: 60 cm
- Dámsky dvojdielny set: blúzka + nohavice
- Blúzka s módnou kvetinovou potlačou
- Asymetrický lem blúzky
- Krátke rukávy
- Široké nohavice
- Elastický pás a šnúrka na stiahnutie
- Ľahký a pohodlný materiál
- Ležérny štýl na každý deň
- Zloženie materiálu
- materiál: 95% viskóza
- 5 % elastanu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Blúzky s krátkym rukávom |
|---|---|
| EAN: | Zvoľte variant |
| Délka blůzy: | 60 cm |
| Šířka podpaží: | 60 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 99 cm |
| Délka od rozkroku: | 63 cm |
| Šířka boků: | 60 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



