Dámska súprava AR5444
Kód: KE-AR5444-40516-UPodrobný popis
Vneste do svojho šatníka nádych sviežosti s touto štýlovou dámskou súpravou! Tričko s krátkymi rukávmi v jemných prúžkoch a široké splývavé nohavice sú ideálnou kombináciou pohodlia a módneho vzhľadu. Súprava je ideálna na prechádzku, do práce alebo na letný výlet. Mierne splývavá tkanina sa dokonale prispôsobí postave a zabezpečí voľnosť pohybu počas celého dňa. Elastický pás v nohaviciach zaručuje pohodlie a prispôsobenie sa postave.
Súprava zodpovedá súčasným módnym štýlovým trendom - je minimalistická, ale veľmi ženská. Takýto komplet nesmie chýbať v žiadnom šatníku!
Veľkosť je univerzálna a bude vhodná pre dámy vo veľkosti S, M alebo L. (Prsia cca 136 cm)
Vlastnosti výrobku: - je veľmi pekný, má jemné a pohodlné ramienka:
Strih: voľné tričko s krátkym rukávom + široké nohavice s elastickým pásom
Materiál: mäkká a priedušná viskóza s prímesou elastanu
Pohodlie pri nosení: elastický pás, voľný strih
Štýl: ležérny, ideálny na leto a jar
Funkčnosť: dá sa nosiť spolu alebo samostatne, skvelý základ pre styling
Vyrobené v Taliansku
Zloženie materiálu: Materiál: 100% bavlna:
materiál: 95 % viskóza,
5 % elastanu.
Rozmery:
Rozmery uvedené nižšie sú merané na plocho +/- 1 cm
Ak chcete získať obvod, vynásobte šírku číslom 2
Košeľa:
Šírka pod pazuchami: 68 cm (prsia približne 136 cm)
Celková dĺžka: 67 cm
Nohavice:
Šírka v páse: 34 cm (po natiahnutí 48 cm)
Šírka v oblasti bokov: 55 cm
Dĺžka nohavíc od rozkroku: 64 cm
Celková dĺžka: 97 cm
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske tričká s krátkym rukávom |
|---|---|
| EAN: | 5907302033796 |
| Délka blůzy: | 67 cm |
| Šířka podpaží: | 68 cm |
| Šířka v pase: | 34 cm |
| Celková délka kalhot: | 97 cm |
| Délka od rozkroku: | 64 cm |
| Šířka boků: | 55 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



