Dámska súprava AR0580
Kód: KE-AR0580-40447-U KE-AR0580-40448-U KE-AR0580-40450-U KE-AR0580-40449-U KE-AR0580-40446-U Zvoľte variantPodrobný popis
Voľná mikina má rukávy s ozdobnými lampasmi, ktoré dodávajú súprave moderný charakter. Nohavice s elastickým pásom a bočnými lampášmi opticky zoštíhľujú nohy. Súprava je ideálna na bežné nosenie, na prechádzku, nákupy alebo cestovanie.
>Vďaka svojim rozmerom bude vhodný pre dámy nosiace veľkosti od S do XL.
Vlastnosti výrobku: Vhodné na nosenie v šatách, ktoré sa dajú pohodlne nosiť:
Sada: mikina + nohavice
Strih mikiny: voľný, pohodlný
Rukávy: 3/4 s lampasom
Nohavice: elastický pás, rovné nohavice s lampasy
Materiál: maslový, mäkký a elastický
Štýl: športový, ležérny
Talianska výroba
Nižšie uvedené miery sú merané na plocho +/- 1 cm
Na zistenie obvodu vynásobte šírku číslom 2
Rozmery mikiny:
Šírka v podpazuší: 64 cm / po natiahnutí: 68 cm (obvod hrudníka približne 128 až 136 cm)
Celková dĺžka: vpredu 64 cm
Rozmery nohavíc:
Šírka v páse: 35 cm / po natiahnutí: 50 cm (obvod nohavíc od 70 cm do 100 cm)
Šírka v oblasti bokov: 59 cm
Celková dĺžka: 97 cm
Dĺžka nohavíc od rozkroku: 63 cm
Zloženie materiálu:
materiál: 95% viskóza
5 % elastanu
Dodatočné parametre
| Kategória: | Dámske teplákové súpravy |
|---|---|
| EAN: | 5907302822420 |
| Délka halenky: | 64 cm |
| Šířka podpaží: | 64 cm |
| Šířka v pase: | 35 cm |
| Celková délka kalhot: | 97 cm |
| Délka od rozkroku: | 63 cm |
| Šířka boků: | 59 cm |
| Nový: | Nový |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.



