Garancia vrátenia tovaru:

Tovar môžete bez udania do 14 dní vrátiť.

Bežne sa stáva, že v dôsledku napríklad zlého výberu Vám bielizeň nesedí, alebo výrobok nevyhovuje. Aj na toto pamätáme a tovar si môžete vrátiť. Súčasťou balenia je spätný formulár, ktorý nám po vyplnení zašlite spolu s výrobkom. My Vám zašleme peniaze späť na Váš účet. 

Doprava zadarmo pri nákupe nad 40 €:

Ak hodnota nakupovaných položiek presiahne čiastku 40 €, automaticky už neplatíte dopravné (SPS Parcelshop), ani balné. Navyše, ak nakúpite niektorý z produktov, ktorý je označený príznakom "Poštovné zadarmo", potom neplatíte balné a dopravné u žiadneho z našich zmluvných dopravcov. Iste je výhodou, že u nás môžete nakúpiť z viac ako 50000 produktov z rôznych odborových kategórií do jedného košíka a tým platíte iba jedno poštovné, alebo vďaka výške objednávky máte poštovné úplne zadarmo.

 

Viac než 500 000 spokojných zákazníkov:

O našich zákazníkov sa snažíme čo nejprecizněji starať. Základom je dobrá komunikácia so zákazníkom a jeho dobrá informovanosť o stave jeho objednávky. K tomuto využívame ako automatických informačných systémov, tak priamu komunikáciu s naším operátorom po telefóne, alebo niektorým z iných elektronických kanálov ako napr email, alebo Facebook. Samozrejmosťou je využívanie zasielanie emailu s číslom balíka a možnosťou jeho sledovania na internete u našich dopravcov či zaslanie informačných SMS.

Registrovaný zákazník navyše môže plne využívať sledovanie stavu svojej objednávky v našom systéme a naskladnenie jednotlivých položiek objednávky. Pravidelne týmto zákazníkom tiež zasielame informácie o akčných cenách produktov, novinkách a zľavách. K dnešnému dňu máme už takmer 500 000 zákazníkov, ktorí sa k nám pravidelne vracia. Tejto dôvery si vážime a stále sa snažíme naše služby zlepšovať.

Nákup za najnižšie možné ceny:

Je nám jasné, že pre zákazníka je cena kupovaného výrobku veľmi dôležitá. Pre vašu spokojnosť sa teda stále snažíme od výrobcov a našich dodávateľov nasmlouvat čo najnižšie možné ceny. To sa nám darí najmä vďaka veľkým množstevným zľavám, ktoré máme vďaka vysokým obratom. Pri tovare, ktorý nakupujeme u výrobcov v zahraničí, stále aktualizujeme ceny podľa aktuálneho kurzu tak, aby sme u neho zaistili čo najnižšiu cenu. Tá sa tiež ihneď premietne na našom e-shope.